You are currently viewing Sıfırdan Kendi Kendinize İngilizce Öğrenmek için 7 Teknik

Sıfırdan Kendi Kendinize İngilizce Öğrenmek için 7 Teknik

  • Post author:
  • Post category:Uncategorized

Pratik Teknikler, Hızlı Sonuç

What you’ll learn

  • En temel 7 teknik
  • Yol haritası
  • Kaynaklar
  • Pdf dökümanı

Course content

1.5 total hours

Requirements

  • Bilmeniz gereken temel bilgilerini bu kısa eğitimde paylaşıyorum

Description

– Bu kısa eğitimde 20 yıllık tecrübeme dayanarak uyguladığım ve eğitimlerimde %72 başarı oranına sebep olan teknikleri paylaştım.

– Paylaştığım bu teknikleri hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. En az 1 hafta boyunca devamlı bir şekilde uyguladığınız takdirde, etkisini görmeye başlayacaksınız.

– Bu eğitimde hem teorik hem de pratik önerilerim mevcuttur.

– Aynı zamanda uygulayabileceğiniz günlük programı da paylaştım.

– Kısaca müfredat şu şekildedir:

– Motivasyon. İngilizcenin hayatımızdaki yeri. Global hedeflerimizi ve Rutin hedeflerimizi birbirinden ayırmak ve onları ayrı ayrı takip etmek.

– Gramer. Gramer konuları ne şekilde öğrenmemiz ve pekiştirmemiz gerekiyor? Bu konuların ardıllığı ne olmalı? Daha kalıcı bir öğrenme olması için hangi yöntemi kullanmamız gerekiyor? Konuları daha iyi öğrenme için nasıl sentezlememiz gerekiyor? Tüm bu sorulara gramer bölümünde cevap veriyorum.

– Kelime ezberleme. Kelime ezberlemenin basit ama o kadar da pratik ve etkili yöntemden bahsediyorum. Bu kelimelerle ilgili pdf dökümanını ve farklı çalışmalarıma olan linkleri paylaşıyorum.

– Konuşma çalışmaları. Konuşmaya başlamadan uygulamanız gereken temel konuşma egzersizleri, telaffuzunuzu geliştirecek ipuçları, uygulamalar ve kaynaklar.Ek olarak konuşma becerinizi geliştirebilmeniz için en etkili pratik yöntemleri.

– Okuma. Okuma becerinizi geliştirebilmeniz için sadece kitap okumak yetmiyor. Kitabı doğru okumamız gerekiyor. Bu kısa, basit ve etkili yöntemi detaylı paylaşıyorum.

– Ve son olarak program. Çalışmaları hangi ardıllıkla uygulamanız gerekiyor, günde kaç saat zamanınızı ayırmanız gerekiyor, bunları kısaca aktarıyorum ve küçük tablo haliyle paylaşıyorum.

Who this course is for:

  • Kendi başına ingilizce öğrenmek isteyen herkes
  • Temel Düzey

Go to CourseIf coupon does not work, it means you are late. Remember all coupons for a short time and limit number, so it is better to join the Telegram channel to get a notification on your mobile phone about new couponsTelegram Channel