You are currently viewing Screaming Frog SEO Spider Eğitimi – Uygulamalı, Online Kurs

Screaming Frog SEO Spider Eğitimi – Uygulamalı, Online Kurs

  • Post author:
  • Post category:Marketing

Screaming Frog SEO Spider Eğitimi sayesinde siz de ücretsiz olarak sitenizin seo çalışmalarını yürütebileceksiniz.

What you’ll learn

  • Screaming Frog SEO Spider kapsamlı olarak öğrenip site içi taramalarınızı yapabileceksiniz.
  • Screaming Frog SEO Spider uygulamalı olarak anlayıp kendi SEO çalışmalarınızı yürütebileceksiniz.
  • Screaming Frog SEO Spider kapsamlı analiz
  • Screaming Frog SEO Spider log analizi

Course content

1 total hour

Requirements

  • Screaming Frog SEO Spider programı
  • Excel

Description

Screaming Frog SEO Spider Eğitimi ile tamamıyla ücretsiz olarak siz de web sitenizin SEO çalışmalarını yürütebilirsiniz.

Dopinger Udemy kanalımız ile 200 saatin üzerinde eğitim, uygulamalar ve takip edebileceğiniz pratik adımlarla en kapsamlı dijital pazarlama eğitimini tamamlayarak Dijital Pazarlama uzmanı olun! Uygulamalı, Online & Kurs & Ücretsiz 6 ana dijital pazarlama konusunu kapsayan ve 200 saatten fazla ders ve uygulama etkinliklerinden oluşan bu eğitim kanalında, ele alacağımız konular şunlardır: 1. İleri Düzey SEO (Search Engine Optimization). SEO ile web sitenize ücretsiz olarak trafik çekin. 2. WordPress. Hiç kodlama yapmadan 1 saat içerisinde dünya çapında bir web sitesi oluşturun. 3. Sosyal Medya Reklamcılığı ve Uzmanlığı Eğitimi. (Instagram, Facebook, Twitter, YouTube). 4. Google Ads. Yaygın hatalardan kaçının ve tek seferde karlı kampanyalar oluşturun. 5. İleri Düzey Excel Eğitimi. Office programları arasında bulunan Excel hakkında tüm detaylar. 6. İnternetten Para Kazanma Yolları. Freelance olarak dijital pazarlama alanında para kazanmanın tüm püf noktaları.

Screaming Frog Nedir? Ne işe yarar? sorusu SEO çalışmalarında güçlü araçları olabildiğince verimli bir şekilde kullanmak isteyenlerin peşine düşmesi gereken önemli bir soru.

Bir web sitesinin arama sonuçlarında görünmesine olanak tanıyan dizine ekleme işleminin gerçekleşmesi için botların sitenizi etkili bir şekilde tarayabilmesi gerekir. Çünkü dizine eklenmemiş bir siteyi bulmak neredeyse imkansızdır.

İşte bu nedenle verimli taramalar sağlayan bir site yapısı, başarılı bir sayfa içi SEO stratejisinin hayati bir parçasıdır.

Who this course is for:

  • SEO Öğrenmek isteyen herkesin bilmesi gerekiyor

Go to CourseIf coupon does not work, it means you are late. Remember all coupons for a short time and limit number, so it is better to join the Telegram channel to get a notification on your mobile phone about new couponsTelegram Channel