You are currently viewing After Effects Hazır Template Kullanımı

After Effects Hazır Template Kullanımı

  • Post author:
  • Post category:Design

After Effects Hazır Template Düzenleme

What you’ll learn

  • Belli seviyede After Effects bilen kişilere yönelik hazırlanmaktadır.
  • Hazır şablonları düzenlemekte zorlanan kişilere yöneliktir.
  • Hızlı bir şekilde animasyon hazırlamak isteyenlere yöneliktir.
  • Çalışmalarını daha iyi seviyeye getirmek isteyenlere yöneliktir.

Course content

2 total hours

Requirements

  • Giriş veya orta seviyede program bilgisine sahip olmak

Description

Bu program After Effects de bir miktar bilgisi olan kişiler için kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Eğer ki programı hiç bilmiyorsanız, belirli bir eğitim almalı ondan sonra örneklerdeki gibi hazır şablonları düzenlemelisiniz yoksa içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Gözünüzü korkutmayın 🙂

Belli seviyede After Effects bilginiz var ve internetten indirmiş olduğunuz hazır templateleri düzenlemede sorun yaşıyorsanız bu eğitim tam size göre. Gözünüze karışık gelen katmanlar ve timeline içerisinde kolaylıkla kendi çalışmalarınızı hazırlayabilir ve daha hızlı animasyonlar ortaya çıkartabileceksiniz.

After Effects programıyla düzenleme işlemlerini gerçekleştirirken zaman zaman da illustrator programından yardım alabiliyoruz. En son nokta da çalışmalarımızın videolarda nasıl durduğunu görebilmek adına Premiere Pro programıyla kaydettiğimiz çalışmaları videolara ekliyoruz.

Bu ücretsiz eğitim seti içerisinde yazı ve logo animasyonlarının düzenlenmesi ve kullanılmasıyla ilgili olarak hazır template düzenleme mantığına uygun şekilde sizlere kısa bir eğitim seti hazırlamaya çalıştım.

Kullanmış olduğum materyalleri de google drive linki aracılığıyla indirerek sizlerde eğitim videolarında anlatılan çalışmaları yapabilir aynı zamanda diğer klasörlerde yer alan örnek çalışmalarla da template düzenleme mantığını iyice pekiştirebilirsiniz.

Aslında gözünüze çok karışık ve içinden çıkılmaz gibi gelebilen katmanları düzenleyerek ne kadar kolay bir mantıkla kendi çalışmalarımızı uyarlayabildiğimizi göreceksiniz.

Umarım sizlere bu kısıtlı süre içerisinde sunabildiğim eğitim seti faydalı olmuştur.

Beni youtube hesabımdan da takip etmeyi unutmayın.

Kendinize iyi bakın.

Who this course is for:

  • Video kurgu montaj yapıp kendisini hızlandırmak isteyen kişilere yöneliktir.

Go to CourseIf coupon does not work, it means you are late. Remember all coupons for a short time and limit number, so it is better to join the Telegram channel to get a notification on your mobile phone about new couponsTelegram Channel