You are currently viewing Zekanızın Testi ve Duygusal Zeka Eğitimi ( Zekanı Test Et)

Zekanızın Testi ve Duygusal Zeka Eğitimi ( Zekanı Test Et)

Zeka testi ile zekanızın detaylarını öğrenip, Duygusal zeka yönetimini yapabilecek, zekanızın sınırlarını öğrenin

What you’ll learn

 • Zeka tipinizi öğrenin, Becerilerinizi en yüksek seviyeye çıkartması için kişilerin zeka türünü güçlendirmeye hazır olun
 • Bilimsel ve onaylanmış otomotik testler ile zekanızı öğrenebilecek veya zekanızın özelliklerini testler ile ortaya çıkarabileceksiniz
 • İnsanların ve çevrenizdeki kişilerin zeka türlerinin farkında olacak ve bunları değerlendirebileceksiniz.
 • Kendi zeka türünüzü öğrenebilecek ve bu alandaki muhtemel önyargılarınızın farkında olacak, zekanızı geliştirebileceksiniz.

Course content

1.5 total hours

Requirements

 • Duygusal zeka ve zeka testleri ile zekayı öğrenmek isteyenler

Description

Zeka tipleri ve kişisel zeka tipinizi merak ediyorsanız bu kurs tamda size göre…

Bu kurs içerisinde genel zeka tipleri anlatılmaktadır. Akabinde ise Kişisel Testler yapabilmenizi sağlayacak bazı linkler verilmiş olup yönlendirilen sitede kişisel zeka testinizi yaptırıp, zeka tipiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz…

Ancak şimdiden söylemekte yarar var ki; Duygusal Zeka tiplerini, IQ testleri ile karıştırılmamalıdır. İnsan duyguları ile hareket eden bir canlı olduğundan, günümüz dünyasında IQ testleri değil, Duygusal Zeka tipleri ön plana çıkmaktadır.

Bunun en büyük nedeni; İnsan herhangi bir karar verirken herhangi bir iş yaparken her bir alışkanlığın temelinde duyguların yatıyor olmasından kaynaklanmaktadır.

Bu kursumuzda genel olarak öğrenecekleriniz şu şekildedir; 

 • Kendi zekanızı öğrenin ve sınırlarını keşfedin.

 • Farklı Zekalarla Nasıl Başa Çıkacağınıza İlişkin Anlık Düşünceleriniz, Değerleriniz, İnançlarınız ve Bakış Açılarınız?

 • Kendi zekanızı öğrenebileceğiniz testler de kurs içerisinde yer almaktadır.

 • Kendi zeka türünüzü öğrenebilecek ve bu alandaki muhtemel önyargılarınızın farkında olacak, zekanızı geliştirebileceksiniz.

 • İnsanların ve çevrenizdeki kişilerin zeka türlerinin farkında olacak ve bunları değerlendirebileceksiniz.

Becerilerinizi en yüksek seviyeye çıkartması için kişilerin zeka türünü güçlendirmeye hazır olun. Bilimsel ve onaylanmış otomotik testler ile zekanızı öğrenebilecek veya zekanızın özelliklerini testler ile ortaya çıkarabileceksiniz.

Bu kurs sonunda zeka tipleri ve Duygusal zeka kavramlarını daha iyi anlayacak ve aynı zamanda zeka tipiniz ile ilgili genel bilgilere sahip olabileceksiniz. Şuanda bu kursumuz herkesin yararlanması adına ücretsiz olarak Udemy platformuna yüklenmiştir.

Who this course is for:

 • Kişisel gelişim alanında Duygusal zeka, zeka türleri, zeka testi yapmak isteyenler, zekasını merak edenler
 • Zeka tipini öğrenerek kişisel gelişim ve kişisel dönüşüm farkındalığını artırmak isteyenler

Go to CourseIf coupon does not work, it means you are late. Remember all coupons for a short time and limit number, so it is better to join the Telegram channel to get a notification on your mobile phone about new couponsTelegram Channel